Wydarzenia
Rozmiar czcionki
-
Kierowco - Myśl Trzeźwo!
Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis S.A. - operatorem komunikatora Yanosik, od 30 grudnia 2024 r. do 15 stycznia 2025 r. będzie prowadziło akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Myśl Trzeźwo”.
-
Nowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu
Komisarz Ryszard Łabaj objął obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Odebrał rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie z rąk p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu mł. insp. Rajmunda Murka.
-
Rowerem uciekał przed policjantami
Trzy mandaty na kwotę 2 200 złotych, otrzymał 32-letni rowerzysta, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Jak się okazało, powodem ucieczki był strach przed konsekwencjami – cyklista poruszał się chodnikiem i po przejściu dla pieszych. Z funkcjonariuszami drogówki nie miał szans. Został zatrzymany po kilku minutach.
-
Nowi funkcjonariusze w szeregach tarnobrzeskiej Policji
Dzisiaj w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, po raz pierwszy w tym roku, wybrzmiały słowa policyjnej roty ślubowania. Podczas uroczystej zbiórki, nowo przyjęci funkcjonariusze złożyli ślubowanie, biorąc na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną misją. Siedmiu funkcjonariuszy podejmie służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Teraz czeka ich kilkumiesięczne szkolenie zawodowe.
-
W Zalesiu Gorzyckim toyota wjechała pod pociąg
45-latka, kierująca toyotą, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzyła się z jadącym pociągiem relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.
-
Podziękowanie dla profilaktyka społecznego tarnobrzeskiej jednostki
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu, wpłynęło podziękowanie od Agaty Rybki p.o. Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, dla asp.szt. Rafała Szymańskiego, za wyjątkowo interesujące przedstawienie prelekcji na temat promowania właściwych postaw i zachowań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa osobom starszym i z niepełnosprawnościami.
-
Potrącenie pieszej w Tarnobrzegu
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego w centrum Tarnobrzega. Kierujący citroenem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 56-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do szpitala.
-
"Trzeźwy poranek" - podsumowanie działań na terenie powiatu tarnobrzeskiego
Tarnobrzescy policjanci prowadzili w dniu dzisiejszym wzmożone działania „Trzeźwy poranek”. Na ul. Warszawskiej, zatrzymali 51-latka, który kierował pojazdem ciężarowym z przyczepą, będąc pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało organizmie kierowcy 0, 26 promila alkoholu. Funkcjonariusze w ciągu kilku godzin skontrolowali 678 kierowców.
-
Ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”
Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.
-
Mł. insp. Marek Pietrykowski pożegnał się ze sztandarem tarnobrzeskiej komendy. Jego obowiązki przejął mł. insp. Rajmund Murek
Dzisiaj odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania i objęcia obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Ze sztandarem tarnobrzeskiej komendy pożegnał się mł. insp. Marek Pietrykowski. Jego obowiązki przejął dotychczasowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu mł. insp. Rajmund Murek. W uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Andrzej Patrzałek.