Wydarzenia
Rozmiar czcionki
-
Działania "Trzeźwość" na tarnobrzeskich drogach - podsumowanie
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, przez dwa dni, tarnobrzescy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość” - ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji, funkcjonariusze skontrolowali 571 kierujących. Zatrzymali 3 kierujących pojazdami, którzy pomimo wypitego wcześniej alkoholu, wsiedli za kierownicę pojazdów.
-
Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!
UOKiK ostrzega przed fałszywymi inwestycjami. Uważaj – oszuści uwiarygadniają reklamy scamów fałszywymi wizerunkami znanych osób. Włącz się w akcję UOKiK!
-
Podczas debaty, rozmawiali o bezpieczeństwie seniorów
Tarnobrzescy policjanci zorganizowali debatę poświęconą bezpieczeństwu seniorów. Tematem przewodnim spotykania było uświadomienie osobom starszym, w jaki sposób unikać zagrożeń i jak postępować z oszustami, którzy czyhają na wykorzystanie ich uczciwości i ufności. Podczas wystąpienia prelegenci omówili także temat programu "Dzielnicowy bliżej nas", Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji "Moja Komenda".
-
KONFERENCJA CYBERBEZPIECZNIE. UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE I WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA W SIECI - REKRUTACJA
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zaprasza do udziału w konferencji CyberBezpiecznie. Uzależnienia behawioralne i współczesne zagrożenia w sieci , która odbędzie się 21 marca 2024 r. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, aleja Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów.
-
Zapraszamy mieszkańców powiatu na debatę - Bezpieczny Senior
Policjanci zapraszają na debatę inauguracyjną pn. Bezpieczny Senior. Spotkanie odbędzie się w środę 14 marca br. w sali Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.
-
Policjanci przestrzegają przed kieszonkowcami
W ostatnim czasie, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży na miejskim targowisku. Jedna z kobiet, padła ofiarom kieszonkowca. Straciła dokumenty wraz z pieniędzmi. Funkcjonariusze apelują o ostrożność w trakcie zakupów!
-
Podsumowanie trzydniowej akcji „Trzeźwość”
Tarnobrzescy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Podczas trzydniowych działań, funkcjonariusze skontrolowali ponad 1210 kierujących. Kontrolowani spisali się wzorowo - wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.
-
Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Dnia Kobiet
Komendant Główny Policji zwraca się do policjantek i pracownic cywilnych, przekazując najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.
-
Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet
Insp. Jarosław Tokarczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, z okazji Dnia Kobiet składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia.
-
Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu z okazji Dnia Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet, Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu młodszy inspektor Marek Pietrykowski, składa wszystkim policjantkom i pracownicom Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, dużo radości i samych pięknych dni oraz spełnienia marzeń, zarówno tych osobistych jak i zawodowych. Wszystkiego Najlepszego!