Wydarzenia
Rozmiar czcionki
-
"Trzeźwość" - podsumowanie wczorajszych działań
2 kwietnia br., tarnobrzescy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach powiatu, funkcjonariusze skontrolowali 150 kierujących. Zatrzymali 3 kierowców, którzy pomimo wypitego alkoholu wsiedli za kierownicę pojazdów.
-
Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł”
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
-
Znaleziono pieniądze
Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu informują, że w dniu 18 marca br., przypadkowy mężczyzna znalazł pewną kwotę pieniędzy, którą przekazał policjantom. Osoba, która zagubiła pieniądze może odebrać je w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2.
-
Jednośladem bezpiecznie do celu
1 kwietnia br. Policja rozpoczyna kolejną edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. JEDNOŚLADEM BEZPIECZNIE DO CELU skierowaną do kierujących motocyklami, motorowerami, rowerami, a także hulajnogami elektrycznymi. Działania potrwają do 20 czerwca br.
-
Policyjne działania podczas Świąt Wielkiej Nocy
Święta to czas, w którym odwiedzamy rodziny i naszych najbliższych. Jak co roku, w trosce o bezpieczeństwo podróżujących, w związku ze Świętami Wielkiej Nocy, policjanci ruchu drogowego prowadzić będą wzmożone działania. W tym czasie spotkamy więcej policyjnych patroli, można spodziewać się częstszych kontroli trzeźwości, prędkości i stanu technicznego pojazdów. Oprócz tego, policjanci szczególną uwagę będą zwracać na to, czy kierowcy i pasażerowie przemieszczają się w zapiętych pasach, a dzieci w fotelikach.
-
Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Świąt Wielkanocnych
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński wszystkim funkcjonariuszkom, funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Policji składa życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
-
Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Świąt Wielkanocnych
Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń w imieniu własnym oraz kierownictwa polskiej Policji zwraca się do policjantów, policjantek, pracowników cywilnych, emerytów i rencistów policyjnych oraz przedstawicieli związków zawodowych oraz organizacji pozarządowych przekazując najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
-
Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu z okazji Świąt Wielkanocnych
Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu mł.insp. Marek Pietrykowski policjantkom, policjantom i pracownikom Policji oraz mieszkańcom powiatu tarnobrzeskiego przekazuje najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
-
Bezpieczne Święta Wielkanocne
Przed nami Święta Wielkanocne – czas rodzinnych spotkań, radości i budzącej się do życia przyrody. To okres natężonego ruchu na drogach, wyjazdów w różne zakątki naszego kraju. Aby spędzić je bezpiecznie, należy do tych wyjątkowych dni odpowiednio się przygotować. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze, jak i naszych bliskich oraz naszego dobytku, zależy również od nas samych, dlatego warto wziąć sobie do serca poniższe zasady. Pozwoli nam to uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie zbliżającej się Wielkanocy.
-
Bezpieczne zakupy przedświąteczne
Rozpoczyna się okres przedświątecznej gorączki zakupów w galeriach handlowych, sklepach i na targowiskach. Pochłonięci przygotowaniami często zapominamy o bezpieczeństwie. Jak co roku przed świętami policjanci radzą, jak bezpiecznie robić zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz aby zachować w tym czasie szczególną ostrożność i uniknąć problemów.