Wydarzenia

Jechał główną ulicą Tarnobrzega z prędkością 103 km/h. Stracił prawo jazdy

Data publikacji 03.10.2023

Mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi zakończyła się niebezpieczna jazda kierowcy forda mondeo. 45-latek, jechał główną ulicą Tarnobrzega z prędkością 103 km/h. Policjanci apelują o rozsądek, a ci, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami oraz utratą prawa jazdy.

W poniedziałek (2 października) po godz. 15, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Ford Mondeo, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 53 km/h. 45-letni mężczyzną jechał ulicą Mickiewicza w Tarnobrzegu z prędkością 103 km/h.

Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł i otrzymał na swoje konto 13 punktów karnych. Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość, brawura i alkohol są najczęstszymi przyczynami wypadków i kolizji drogowych, dlatego funkcjonariusze w sposób szczególny zwracają uwagę na tego typu wykroczenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Powrót na górę strony